תוכן הדף
DSC01551 lzn 2בריאן טימן

בריאן הוא מייסד שותף של ג'ומלה ושל OSM. הוא ידוע כבעל דעה שאינו מפחד להביע אותה :-)

למרות מה שניתן לחשוב בריאן אדם ביישן וצנוע הוא אינו אחד שורצה לפוצץ את החצורצרה שלו או להתפאר בהשגיו.
 
דר' נמרוד קוזלובסקי
דר' נמרוד קוזלובסקי הוא חוקר, יזם ומרצה בתחום משפט האינטרנט, טכנולוגיות מידע ואבטחת מידע ובעלים של חברת ייעוץ משפטי בתחום דיני המחשבים והטכנולוגיה. הוא מלווה חברות סטארט אפ בהיבטיהן המשפטיים ומלווה הליכים משפטיים מתחום המשפט הטכנולוגי. הוא היה היזם המשותף של חברת פלאימדיה בתחום הוידאו הדיגיטלי (שזכתה בתחרות סטארט אפ השנה של מיקרוסופט ב 2008) ויזם משותף ויו "ר של חברת אלטל בתחום אבטחת סייבר. נמרוד מרצה בבית הספר למינהל עסקים של אוניברסיטת תל-אביב בתחומי משפט האינטרנט ואבטחת מידע.
דר' קוזלובסקי הוא בעל תואר ד"ר במשפטים מביה"ס למשפטים של אוניברסיטת Yale ובעל הכשרת פוסט-דוקטורט במדעי המחשב בביה"ס למדעי המחשב של Yale. הוא שימש כפרופסור מן החוץ בביה"ס למשפטים של ניו-יורק וכמרצה אורח באוניברסיטת Oxford. נמרוד היה עוזר משפטי לכב' המשנה לנשיאת בית המשפט העליון, השופט מישאל חשין.
את המחקר בנושא ההרצאה ערך דר' קוזלובסקי במסגרת Yale Information Society Project ובמימון מלגת הצטיינות של המרכז לחקר הגלובליזציה באוניברסיטת Yale.
 
Tessa Meroטסה מרו
 טסה בילתה את כל חייה בסיאטל, וושינגטון, ארה"ב. היא התקבלה לעבודה כמפתחת אינטרנט ב-2011 בחברת Snow Sports וגם קיבלה הסמכה ואת התואר שלה בפיתוח יישומי אינטרנט. זמן קצר לאחר מכן, היא גילתה מערכת ניהול תוכן בשם ג'ומלה! והשתתפה ביום ג'ומלה הראשון שלה כחודשיים לאחר מכן והשאר הוא ההיסטוריה.
מלבד היותה מפתחת אינטרנט, היא גם מלמדת קורסי פיתוח יישומי אינטרנט במכללה קהילתית. בזמנה הפנוי היא תורמת מזמנה לפרויקט ג'ומלה. כיום היא חברה בצוות ניהול של אתר ההרחבות של ג'ומלה. כמו כן היא דרקטורית ב-OSM. ובנוסף לכל אלה היא מארגנת את קבוצת משתמשי ג'ומלה בסיאטל!